Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një burrë dhe një grua shtetas serbë, dyshohet se kanë hyrë në Kosovë përmes rrugëve ilegale

NULL NULL
21.09.2023 09:10
policia

Një burrë dhe një grua shtetas serbë, dyshohet se kanë hyrë në Kosovë përmes rrugëve ilegale.

Policia bën të ditur se personat janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, përcjell Klankosova.tv.

“Policia ka ndaluar një veturë me targa të Serbisë, në të cilën ishin dy persona (një mashkull dhe një femër) shtetas të Serbisë, që dyshohet të ketë hyrë në R. Kosovës përmes rrugëve ilegale. Personat janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raport.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.