Një baba si Sylvester Stallone - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një baba si Sylvester Stallone

NULL NULL
18/12/2015

Ai është një prej yjeve më të njohur hollivudian me rolet në filma aksion.

Por jashtë ekranit të madh, Sylvester Stallone, është një njeri shumë i ndjeshëm dhe shumicën e kohës e kalon me familjen e tij, transmeton Klan Kosova.

Stallone të enjtën kishte dal bashkë me tri vajzat e tij për ta shikuar një lojë të Lakers, dhe për fansat e tij ai kishte vendosur të postonte një selfie bashkë me to.

sylvester