Një 60-vjeçar gjendet i vdekur në matanë rrugës në Shkodër - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një 60-vjeçar gjendet i vdekur në matanë rrugës në Shkodër

NULL NULL
05.02.2023 23:54

Një person është gjetur i vdekur matanë rrugës në fshatin Kuç të Shkodrës.

Shtetasi rreth 60 vjeç është gjetur nga kalimtarët. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe nga verifikimet e para nuk ka plagë me armë zjarri.

Viktima thuhet se ka qenë duke lëvizur me biçikletë dhe dyshohet se ka pasur komplikime shëndetësore./TCh