Një 33-vjeçare e ther me thikë bashkëjetuesin në Fier - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një 33-vjeçare e ther me thikë bashkëjetuesin në Fier

NULL NULL
08.03.2023 14:00

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të këtij 8 Marsi në lagjen “Liri” në Fier.

Një grua 33-vjeçare, nënë e 3 fëmijëve, ka plagosur me thikë bashkëjetuesin e saj, 33 vjeç me inicialet A.J, raporton Oranews, përcjell Klankosova.tv

Në vendngjarje ka shkuar policia që ka arrestuar gruan ndërsa i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS