Një 17-vjeçar vdiq në një vetaksident në Tiranë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një 17-vjeçar vdiq në një vetaksident në Tiranë

NULL NULL
22.05.2023 23:08

Një 17-vjeçar ka humbur jetën sot rreth orës 22 e 30 në Tiranë si pasojë e një vetaksidenti.

Sipas policisë, Sh.V. derisa ishte duke e drejtuar automjetin ka dalë nga rruga dhe është përplasur me anësoret e rrugës, raporton Tvklan, përcjell Klankosova.tv

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO