Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nisin procedurat, këto dënime pret KOK-u për Novak Djokovic (VIDEO)

NULL NULL
nga Emanuell Syla 30.05.2023 16:40

Veprimi i serbit ishte i pritshëm për sekretarin e përgjithshëm të Komitetit Olimpik të Kosovës Besim Alitin.

Komiteti Olimpik i Kosovës zyrtarisht ka bërë ankesë në Komitetin Olimpik ndërkombëtar, ndërsa tash pret masa ndëshkuese për tensitin serb.

Aliti pret dënim me para, pezullim të serbit ose përjashtim nga Roland Garros.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.