Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis turneu i Justin Timberlake

NULL NULL
14.03.2018 19:30

Justin Timberlake ka nisur turneun e tij “Man of the Woods” të martën në Toronto, Kanada.

Gjatë 10 muajve të ardhshëm, këngëtari të do vizitojë Shtetet e Bashkuara, Kanadanë dhe pjesë të Evropës, duke përfshirë, Gjermaninë, Francën dhe Anglinë, përpara datës së caktuar përfundimtare më 29 janar 2019 në Denver të Kolorados.

Gjatë këtij turneu, 37-vjeçari do t’i këndojë këngët e albumit të ri.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.