Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis takimi mes presidentes Osmani dhe Escobarit

NULL NULL
17.03.2023 09:26

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim emisarin e ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Pas takimit, Osmani dhe Escobar do të deklarohen për media, raporton Kosovapress.

Zëvendës Ndihmës Sekretari i Shtetit të SHBA-së, Gabriel Escobar do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti.

Vizita e Escobarit në Kosovë vjen një ditë para takimit të Ohrit mes kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.