Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis takimi Haradinaj – Lajçak

NULL NULL
10.03.2023 12:03

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim emisarin special të Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak.

Ky takim po realizohet në kuadër të vizitës dyditore të Lajçakut në Kosovë, njofton Klankosova.tv.

Paraprakisht emisari ka takuar edhe kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ndërkaq gjatë ditës së djeshme është takuar me presidenten e vendit, Vjosa Osmani dhe kryeministrin, Albin Kurti.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.