Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis spektakli ‘Prime’ i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova

NULL NULL
17.11.2023 21:05

Ka nisur spektakli ‘Prime’ i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova nën moderimin e nikoqirëve, Alaudin Hamiti e Jonida Vokshi.

Në panelin e opinionistëve të ulur i gjetëm si përherë, Bledi Manen e Anita Haradinajt.

Kjo mbrëmje ‘Prime’ pritet të jetë spektakolare për shkak të situatave të krijuara gjatë kësaj jave.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.