Nis në Prishtinë panairi ndërkombëtar "EXPOKOS" - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis në Prishtinë panairi ndërkombëtar “EXPOKOS”

NULL NULL
nga Flamur Gajtani 18.05.2023 12:11
EXPOKOS

Ka filluar panairi ndërkombëtar “EXPOKOS” i cili po zhvillohet në Sallën 1 Tetori në Prishtinë.

Ky është edicioni i 22-të që kjo ngjarje mbahet në Kosovë, njofton Klan Kosova.

Panairi ofron mundësi reale që bizneset kosovare të takohen me klientë dhe të interesuar për produktet e shërbimet e tyre.

EXPOKOS