Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis ndeshja Shqipëria-Ishujt Faroe

NULL NULL
20.11.2023 20:58
Albania Ishujt Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë e ka nisur ndeshjen e fundit në kuadër të kampanjës kualifikuese për “EURO 2024”.

Në “Air Albania” i kanë Ishujt Faroe.

Tashmë skuadra e Sylvinhos, e ka siguruar kualifikimin për në kampionatin evropian, pas barazimit 1:1 me Moldavinë.

Nëse sonte fitojnë “kuqezinjtë” do ta siguronin vendin e parë në grupin E.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.