Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis nata ‘Prime’ e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:00
Big Brother VIP Kosova2

Ka nisur nata ‘Prime’ e Big Brother VIP Kosova.

Spektakli ‘Prime’ ka nisur nën prezantimin e nikoqirëve Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, derisa tek paneli i opinionistëve do të jenë të ulur, Anita Haradinaj e Bledi Mane.

Situatat, debatet e ngjarjet që e karakterizuan fundjavën në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, pritet të diskutohen sonte, po ashtu edhe procedura e nominimeve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.