Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis ‘klasikja evropiane’ Spanjë – Itali

NULL NULL
20.06.2024 21:01

Ka nisur klasikja “Euro 2024”, që zhvillohet në “Veltins Arena”.

Përballë njëri – tjetrit janë dy kombëtaret gjigande të futbollit evropian, Spanja dhe Italia.

Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për të dyja palët, për të mundësuar kalimin tutje.

Mbetet të shihet se cila skuadër do të jetë më e fortë në fushë.

Loja nisi me një minut heshtje duke nderuar ish-referi dhe sekretarin e UEFA-s, i cili vdiq sot në moshën 80-vjeçare.

Ndeshja Spanjë – Itali, transmetohet drejtpërdrejtë në Klan Kosova dhe Artmotion.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.