Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis darka e konkurrentëve të nominuar të javës e shtruar nga “Extra Fish” (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 21:25

Ka nisur darka e konkurrentëve të nominuar të kësaj jave në Big Brother VIP Kosova, e cila sonte është shtruar nga “Extra Fish”.

Të nominuarit duke përfshirë: Lindën, çiftin Adri-Iliriana, Buci, Alba, Blero dhe Domeniku.

Kësaj here darkën do ta udhëheqë Linda, derisa konkurrentët do t’i përgjigjen pyetjeve anonime.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.