Nis darka e banorëve të nominuar, transmetohet 'live' edhe në YouTube (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nis darka e banorëve të nominuar, transmetohet ‘live’ edhe në YouTube (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 21:42

Siç e do tradita, ka nisur të mbahet darka e konkurrentëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova.

Në tryezë sonte të ulur janë të gjashtë banorët e nominuar, përfshirë: Xhulin, Stresin, Mbresën, Vedatin, Melisën dhe Artanin.

Darka e të nominuarve është duke u transmetuar ‘live’ edhe në platformën YouTube, ndërkaq formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.