Nipi i Muhammad Ali mposht kundërshtarin me nokaut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nipi i Muhammad Ali mposht kundërshtarin me nokaut (VIDEO)

NULL NULL
08.04.2023 16:55

Nipi i Muhammad Ali, Biaggio Ali Walsh, e ka fituar luftën e tij të parë të sezonit në Ligën e Luftëtarëve Profesionistë, të premten në Las Vegas.

Walshit iu deshën vetëm 100 sekonda për ta vulosur fitoren ndaj Isaiah Figueroa, transmeton Klankosova.tv.

Gjyqtari e shpalli fitues nipin e Aliut me nokaut teknik. Lufta llogaritet për kategorinë e peshave të lehta.

Për Walsh kjo ishte fitorja e tretë në karrierë në MMA, kundër një disfate.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.