Nina Agdal në minifund - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nina Agdal në minifund

NULL NULL
09/08/2015

Ky çift simpatik, takohen për më shumë se një vit, dhe romanca e tyre duket qartë që është ende e fortë.

Bëhet fjalë për Nina Agdal dhe Reid Heidenry të cilët u panë të kapur dorë më dorë, duke u larguar nga lagjia SoHo e New York- ut të shtunën.

Kështu Nina u bë e përfolur ngase kishte veshur një minifund tejet të hollë por që e bënte të dukej bukur me një palë sandale me taka, që në këndvështrim bie ndesh me veshjen sportive të cilën e kishte i dashuri i saj Reid, përcjellë Klan Kosova.

2B375D2000000578-3190922-Striking_The_Sports_Illustrated_Swimsuit_Edition_model_was_gorge-a-18_1439097136359

2B3758F000000578-3190922-image-m-100_1439094885619

2B377DF700000578-3190922-Trip_home_The_couple_recently_traveled_to_Nina_s_homeland_of_Den-a-19_1439097136481