Nicole Scherzinger në një lidhje të re - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nicole Scherzinger në një lidhje të re

NULL NULL
12/05/2015

Janë bërë tre muaj që nga ndarja e Nicole Scherzinger nga  Lewis Hamilton, dhe si duket tashmë këngëtarja seksi e  ka lënë pas historinë me kampionin e Formula One.

Kjo sepse Scherzinger është parë në një nga klubet e Hollywoodit në krah me një mashkull ende të panjohur për mediat.

nicole 2