23:00, 19 Qershor 2019

Nicole Scherzinger ka shfaqur format e saj trupore në bikini me ngjyrë rozë të zbehtë, ndërsa ajo po vazhdon pushimin në Itali, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja 40 vjeçare, është parë duke pozuar me një kapelë plazhi dhe një palë syze të kombinuara me bikinit.

Nëse nuk e dini, së fundmi raportohet se Nicole do të rikthehet në The X Factor.

Konkurs Pune

Lexo më shumë