Nicole Kidman si një vajzë e re - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nicole Kidman si një vajzë e re

NULL NULL
13/11/2015

Aktorja Nicole Kidman është 48 vjeçe por nuk duket aspak si e tillë.

Aktorja australiane është fotografuar në Londër dhe të gjithë çuditeshin me lëkurën e freskët dhe rinore të saj, transmeton Klan Kosova.

Kidman, para disa kohësh kishte mohuar se ka kryer ndonjë operacion plastik por ka pranuar se ka eksperimentuar me botoks.

“Operacionet nuk janë për mua”.

“Por për fat të keq e kam provuar botoksin, por tani më jo dhe më në fund mund ta lëvizë fytyrën time përsëri”.