11:32, 4 Prill 2020

Këtë javë ishtë ditëlindja e Thom Evans dhe ai vendosi që të këndojë në duet me të dashurën e tij, Nicole Scherzinger për të festuar këtë ditë të veçantë.

Ish lojtari i ragbit u njoftua me Nicole kur ishte konkurrent në X Factor: Celebrity. Ajo ishte anëtare e jurisë në këtë emision televiziv.

Thom i tregoi aftësitë e tij në këndim në seritë e kësaj gare dhe i është dashur ta vë në pah vokalin e tij teksa këndonte “You’re still the One I fant” nga Shania Twain.

“Për ditëlindjen e Thom dje, ai dëshiroi të këndojë dhe të shpërndajë pak dashuri për të gjithë gjatë kësaj kohe. Urime ditëlindja baby” shkroi Nicole në videon e postuar në Twitter.

Konkurs Pune

Lexo më shumë