Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nicki Minaj shtatzënë?

NULL NULL
09.08.2015 18:20

Nicki Minaj ka dhënë shenja se është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin e saj Meek Mill.

32 vjeçarja u ka “hedhur ujë” thashethemeve se dyshja janë ndarë dhe e ka shokuar publikun duke iu referuar reperit, Mill të dashurit të saj si “babai i bebes”.

Ajo ishte duke performuar në Burgettstown në Pensilvani të premten mbrëma, kur e prezantoi Meek në skenë duke bërtitur për publikun:

“Bëni pak zhurmë për babin e bebes”.

Qindra fansa filluan të bërtisnin për krijuesen e këngës Anaconda, përderisa i dashuri i saj erdhi në skenë.

Çifti janë në lidhje që nga shkurti, dhe Nicki ka shumë punë por të bërë në përgjigjje të fansave kuriozë nëse ajo është shtatzënë.

Nicki Minaj straddles rumoured beau Meek Mill in provocative photo as she hits Paris during The Pinkprint Tour

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.