Nicki Minaj rikthehet me dy këngë të reja - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nicki Minaj rikthehet me dy këngë të reja

NULL NULL
10/04/2018

Nicki Minaj më në fund po rikthehet!

Reperja 35-vjeçare zbuloi se po kthehet jo me një por me dy këngë të reja “Barbie Tingz” dhe “Chun-L”. Kjo është hera e parë që Nicki shkroi në Twitter gjatë këtij viti, transmeton Klan Kosova.

Të dy këngët do të publikohen në orën 10 të mëngjesit të ditës së premte.