Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nicki Minaj nuk është shtatzënë

NULL NULL
11.08.2015 09:15

TMZ ka mësuar se Nicki Minaj nuk është shtatzënë, të paktën jo ende.

Minaj të shtunën në Pitsburg i është referuar Mill si babai i fëmijës, duke i thënë atij “Baby father”.

Burime të afërta me këngëtaren thonë se ajo e përdor shpesh shprehjen “Baby father”, të paktën dy herë në turneun e Pitsburg, por kjo nuk është e njejtë me “Babai i fëmijës tim”, transmeton Klan Kosova.

Kjo është vetëm një term përkëdhelje për atë që ajo pëlqen. Ajo përdori këtë shprehje edhe me Lil Wayne vite më parë, por ata janë vetëm miq.

 

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.