23:00, 22 Tetor 2019

Nicki Minaj ka konfirmuar martesën me të dashurin e saj Kenneth “Zoo” Petty.

Reperja 36 vjeçare u martua të hënën me 41 vjeçarin, transmeton Klan Kosova.

Nicki e zbuloi lajmin përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram, nën të cilën e ka shkruar emrin e saj të plotë, duke përfshirë edhe mbiemrin e saj të ri.

Nicki dhe Kenneth janë në lidhje që nga vitit 2019 dhe dolën publikisht dhjetorin e kaluar.

View this post on Instagram

???????? Onika Tanya Maraj-Petty 10•21•19

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë