Nicki Minaj infektohet me COVID-19

Nicki Minaj infektohet me COVID-19

NULL NULL
6 days më parë

Nicki Minaj u detyrua të anashkalojë dy ngjarje të mëdha pasi është infektuar me COVID-19 ndërsa po përgatitje për VMA, dhe më pas s’mundi të vaksinohej për Met Gala të hënën.

Reperja 38 vjeçare, u tregoi fansave të saj se ajo u infektua me koronavirus dhe se ende po bën kërkime në lidhje me vaksinën.

Nicki tregoi se kishte COVID-19 pasi lajmet që ajo po anashkalonte ngjarjet filluan të qarkullojnë në internet, transmeton Klankosova.tv.