10:00, 26 Maj 2019

Aktori i njohur, Nick Jonas, në një vjetorin e takimit të parë me gruan e tij, Priyanka Chopra, e falënderon atë që janë së bashku.

Jonas me anë të një postimi në Instagram ka shprehur dashurinë e tij që ka ndaj gruas.

“Një vit më parë unë me miq unë shkova të shoh të Bukurën dhe Bishën.  Njëra ndër këta miq ishte gruaja që u bë shoqja ime e ngushtë, qetësia ime, muza ime dhe gruaja ime e bukur.

“Unë të falënderoj që jemi së bashku në këtë rrugëtim. Ti më bënë të qesh çdo ditë dhe më inspiron të jem versioni më i mirë i vetes”

“Unë jam i nderuar që jam burri yt, të dua”, ka shkruar Jonas në Instagram.

Konkurs Pune

Lexo më shumë