11:00, 12 Janar 2019

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra po shijojnë muajin e mjaltit në ‘parajsë’!

Këngëtari 26-vjeçar hyri në Instagram për të postuar foto dhe video nga pushimet e tij me aktoren 36-vjeçare në Karaibe, transmeton Klan Kosova.

Nick dhe Priyanka u martuan muajin e kaluar. Ata patën edhe një udhëtim në Zvicër me Joe Jonas dhe Sophie Turner.

View this post on Instagram

Mr. & Mrs. Jonas

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

View this post on Instagram

And then.. there was only him… 😍

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë