Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ngacmoi seksualisht tri të mitura, arrestohet burri në Gjakovë

NULL NULL
09.03.2023 09:27
Arrestimi policia
Arrestimi policia

Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë është arrestuar një burrë për veprën “ngacmim seksual”.

Policia, në raportin 24 orësh, bën të ditur se i dyshuari ka ngacmuar seksualisht tri të mitura, njofton Klankosova.tv.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.