Nga Topanica vetëm një person rezulton pozitiv në koronavirus - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nga Topanica vetëm një person rezulton pozitiv në koronavirus

NULL NULL
18/04/2020

Nga fshati Topanicë e Kamenicës vetëm një person ka dalë pozitiv në testin për koronavirus.

Kryetari Qëndron Kastrati ka njoftuar se nëntë mostra janë testuar sot dhe vetëm një prej tyre ka rezultuar pozitiv, njofton Klan Kosova.

“Në komunën tonë janë identifikuar deri më tani gjithsej 26 raste pozitive, kurse tre nga ta janë shëruar plotësisht. Pa panik, e me kujdes të shtuar”, ka shkruar ai.