Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nga kush po “vjedh” Zanfina Ismaili

NULL NULL
04.10.2015 19:03

Mesa duket këngëtarja Zanfina Ismaili ende i ka në qejf lojërat e fëmijëve.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet mbi një biçikletë të vogël, njofton Klan Kosova.

Përshkrimi i fotografisë ishte: “Vjedh biçikleta nga fëmijët”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.