Neziri: Prenku me Xhulin e penalizoi Stresin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Neziri: Prenku me Xhulin e penalizoi Stresin (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 22:25

Opinionisti i Post Big Brother VIP Kosova, Nderim Neziri, ka folur për prankun që Stresi dhe Xhuli u kishin bërë banorëve të tjerë të shtëpisë më të madhe në vend sa ishin brenda aty.

Ai ka thënë se ajo gjë e ka penalizuar më shumë Stresin se sa Xhulin.

Më poshtë e keni deklaratën e plotë të Nezirit:

lajme të ngjashme