Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Neymar takon Messin, paralajmëron diçka të madhe

NULL NULL
09.04.2018 09:29

Messi dhe Neymar, ‘po ziejnë diçka’.

Dyshja së fundmi kanë qëndruar bashkë, ku më pas braziliani ka shpërndarë një fotografi duke lënë edhe një mesazh jo fort të qartë.

“Kur unë dhe miku im Lionel Messi bëhemi bashkë ndodhin gjëra të mëdha. Do t’ua them shumë shpejt. Prandaj na ndiqni”.

Neymar verën e kaluar është larguar nga Barcelona për në Paris Saint-Germian për vlerën rekorde pre 222 milionë euro, shkruan Goal, përcjell Klan Kosova.

Por prej fillimi ai ka qenë i përfolur se do të bashkohet me Real Madrid.

Se a ka lidhje mesazhi i Neymar me çështje transferimi, mbetet të tregojë ai vet./Klan Kosova/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.