Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Neymar po bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

NULL NULL
19.04.2023 08:54
Neymar

Futbollisti i njohur Neymar dhe e dashura e tij Bruna Biancardi kanë njoftuar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Futbollisti brazilian, 31 vjeç, dhe blogerja, 28 vjeç, ndanë një postim të përbashkët në faqet e tyre përkatëse në Instagram të mërkurën për të zbuluar lajmet e tyre të gëzueshme.

Neymar është tashmë baba i djalit Davi Lucca, 12 vjeç, të cilin e ndan me ish të dashurën e tij dhe personalitetin e mediave sociale Carolina Dantas.

Çifti ndau një sërë fotografish të ëmbla që tregonin barkun e Brunës, teksa Neymar e përqafoi ëmbël atë.

Krahas fotove, ata konfirmuan lajmin e tyre të foshnjës në një mbishkrim.

“Ne ëndërrojmë jetën tënde, planifikojmë ardhjen tënde dhe e dimë se ti je këtu për të përfunduar dashurinë tonë, i lëmë ditët tona shumë më të lumtura. Do t’i bashkohesh një familjeje të bukur, me një vëlla, gjyshër, xhaxhallarë dhe halla që tashmë të duan shumë. Eja së shpejti fëmijë, ne po të presim”, ka shkruar çifti në Instagram.

Çifti ndezi edhe thashethemet e fejesës me postimin teksa Bruna u pa me unazë argjendi mahnitëse në gisht.

Neymar dhe Bruna besohet se kanë filluar të takohen në vitin 2021, por e mbajtën private romancën e tyre përpara se të zyrtarizoheshin në Instagram në janar 2022.

Megjithatë, dyshja njoftuan se kishin marrë rrugë të ndara në gusht 2022, përpara se të rindiznin romancën e tyre menjëherë pas.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.