17:02, 29 Maj 2020

Neymar është duke tentuar që të largohet nga skuadra Paris Saint-Germain.

Sipas Sport, ylli brazilian prej kohësh është i interesuar që t’i bashkohet klubit Barcelona, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Gjithashtu edhe katalunasit janë duke eksploruar opsionet për ta përforcuar linjën sulmuese dhe ka shumë gjasë që ta nënshkruajnë futbollistin 28 vjeçar.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë