Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Neymar bën hapin e parë drejt largimit nga PSG: Kërkon rritje rroge

NULL NULL
18.03.2018 15:56

Ende nuk ka bërë një vjet të skuadra e Paris Saint-Germain dhe ka filluar të qes kushte.

Neymar siç raporton Times është duke kërkuar rritje rroge në mënyrë që të qëndrojë në Parc des Princes, përcjell Klan Kosova.

Ditë më parë është thënë se presidenti i klubit, Nasser al-Khelaifi ka udhëtuar drejt Brazilit për të takuar futbollistin dhe babain e tij që të diskutojnë të ardhmen.

Por që për Brazil ka udhëtuar edhe presidenti i Realit, Florentino Perez, për të takuar babain e Neymar.

PSG ka mohuar raportime te Times, por që ky mund të jetë hapi i parë i kalimit të Neymar te Real Madrid.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.