Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Newcastle një hap larg finales së “Carabao Cup”

NULL NULL
24.01.2023 23:00

Newcastle United e ka fituar gjysmëfinalen e parë në “Carabao Cup”, duke e mposhtur Southamptonin, me rezultat 1-0.

Golin e vetëm dhe të fitores për Newcastle, e realizoi Joelington, në minutën e 73’, transmeton Klankosova.tv.

Ndeshja e dytë, do të luhet pas një jave, ku do të përcaktohet finalisti i parë i kësaj gare.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.