Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Newcastle do Soulenë e Juventusit (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 07:15

Sipas raportimeve në mediat italiane, Newcastle United po e përcjell talentin e Juventusit, Matias Soule.

Argjentinasi është aktualisht i huazuar te Frosinone, dhe po kalon në një formë te mrekullueshme te ta.

Sipas La Gazzetta dello Sport, klubet e Premier Ligës janë të interesuar në argjentinasin, teksa Bardh e Zinjtë e Anglisë janë të gatshëm t’i ofrojnë deri në 25 milionë euro për të.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.