Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani

Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani

NULL NULL
1 muaj më parë

Nesër nga ora 16:00 në fshatin e Rahovicë të Ferizajt do të mbahet ceremonia e varrimit të tre anëtarëve të një familje , që vdiqen tragjikisht në një aksident në Gjermani.

Lajmi u bë i ditur nga një i afërm i familjes.

NJOFTIMTë Allahut jemi dhe te Allahu do te kthehemi.Me dhimbje ju njoftojmë se varrimi i tre Familjarëve tanë Zaim,…

Publiée par Behxhet Krasniqi sur Mardi 20 octobre 2020

Tre anëtarë të një familje vdesin në aksident trafiku në Gjermani derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër