Nesër takohen liderët bashkë me ndërkombëtarët - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nesër takohen liderët bashkë me ndërkombëtarët

NULL NULL
13/05/2015

Me iniciativë të presidentit të vendit George Ivanov, gjatë ditës së nesërme do të realizohet takimi i liderëve, takimi vjen pas pranimit të kërkesës së LSDM-së, që në takim të jen prezent edhe ndërkombëtarët.

Alsat mëson se në takimin e nesërm krahas liderëve të partie më të mëdha politike në vend, VMRO-DPMNE-së, LSDM-së, BDI-së dhe PDSH-së, do të marrin pjesë edhe ambasadorët ai amerikan Xhes Bejli dhe ai Bashkimit Evropian, Aivo Orav.