Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nesër publikohet kënga “Ku je” nga Aida Doçi (FOTO)

NULL NULL
21.09.2023 11:45
Aida Doçi
Aida Doçi

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, do të sjellë këngën e re.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në InstaStory.

“Ku je”, titullohet kënga e cila pritet të publikohet nesër në ora 18:00.

aida

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.