Nesër pritet të marshohet edhe në Hagë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nesër pritet të marshohet edhe në Hagë (VIDEO)

NULL NULL
02.04.2023 14:22
Rina Mujku

Nesër në Hagë do të mbahet një protestë, në ditën kur atje fillon procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi.

Një pjesë e organizatorëve të protestës sot shkuan afër qendrës së paraburgimit ku ndodhen Thaçi, Veseli, Selimi dhe Krasniqi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë: