Nesër mbahet mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nesër mbahet mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së

NULL NULL
26.05.2023 00:14

Nesër do të mbahet mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra për Informim e kësaj partie, përcjell Klankosova.tv.

Në njoftimin e tyre bëhet e ditur se kjo mbledhje do të mbahet me fillim nga ora 16:00.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.