Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nëse publiku e lejon këtë degradim, të premten dal”, çka po paralajmëron Adri? (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 15:40

Buci ka qenë kryetemë e Adrit dhe Ganiut për një kohë të gjatë derisa ishin duke qëndruar mbrëmë në xhakuzi.

Adri tha se ai ka thënë që për lojë mund të ndërhyjë edhe në çifte.

Këngëtari tha se edhe loja duhet të ketë një limit, sipas tij, kjo nuk duhet të ndodh që dikush të ngacmojë një çift.

“Nëse publiku e lejon këtë degradim, të premten dal”, ka thënë Adri./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.