Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nëse nuk dalim sonte, prej nesër…” – Çka po paralajmëron çifti? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:14
iliriana
iliriana

Çifti janë ndër të nominuarit për t’u larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ata kanë pasur një paralajmërim nëse nuk dalin sonte nga shtëpia, përcjell Klankosova.tv.

Për të kuptuar paralajmërimin e tyre, shikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme