Nëse keni qeshur me lot, atëherë e keni shikuar episodin e fundit të ‘’Robi Plaket Kur Don Vet’’ (VIDEO)

Nëse keni qeshur me lot, atëherë e keni shikuar episodin e fundit të ‘’Robi Plaket Kur Don Vet’’ (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

 

Deputeti dhe gazetari Milaim Zeka ishte i ftuari i radhës në emisionin ‘’Robi Plaket Kur Don Vet’’ dhe përkrah tij moderatorja Ana Rrustemi.

Batutat ishin vetëm disa nga momentet e këtij episodi duke mos harruar edhe fjalët e pista të cilat nuk munguan nga Milaimi bashkë me Robertin.

Shikojeni më poshtë episodin e plotë të emisionit ‘’Robi Plaket Kur Don Vet’’, emision ky nga Robert Berisha, I cili transmetohet cdo të diel në ora 23:15 në Klan Kosova.