Nëntoka e Prishtinës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nëntoka e Prishtinës

NULL NULL
08/05/2015
Kujdesi nuk duhet t'iu mungojë të gjithë atyre që kalojnë në rrugën "Gazmed Zajmi" në Prishtinë.

Të premtën paradite, asfalti në këtë rrugë është çarë dhe poshtë tij është bërë një gropë që duket sikurse të ishte ndonjë pusetë.

Qytetarët janë kujdesur që ta vendosin një shenjë paralajmëruese, e cila tregon për rrezikun. / Foto: Behram Behrami