Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Neni 56 thotë që nuk bënë të ketë lidhje dashurie publike”, Mirdoni tregon bashkëpunimin me Ardin (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:17
mirdoni
mirdoni

Mirdoni dhe Ardi janë banorët më të rinj të Big Brother VIP Kosova, të cilën kanë hyrë si një banor i vetëm.

Ata sot në një bisedë me Blerandon, kanë treguar edhe bashkëpunimin që kanë me njëri-tjetrin, përcjell Klankosova.tv.

“E kemi kontratën, edhe neni 56 thotë që nuk guxon të ketë lidhje dashurie publike”, është shprehur Mirdoni për kontratën e tyre të bashkëpunimit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme