Nënë e bijë si dy shoqe - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nënë e bijë si dy shoqe

NULL NULL
24/05/2015

Një vikend të ngrohtë e kaluan edhe Reese Witherspoon me të bijën.

Aktorja 39 vjeçare dhe vajza e saj 15 vjeçare Ava Phillippe, janë parë duke bërë shopping në Santa Monica në California, transmeton Klan Kosova.

Ato të dyja bashkë ngjanin më shumë si shoqe sesa si nënë e bijë.

Të veshura me pantallona të shkurta me ngjyrë të bardhë, të kombinuara me bluza vija vija, Reese dhe Ava dukeshin si dy shoqe të ngushta adoleshente duke i shijuar momentet e shoppingut.

reeeseee reese and ava  rese witherspoon